stop belk
2017-04-07

Nietypową wystawę można podziwiać w holu Centrum Kulturalno-Edukacyjnego w Czerwionce. „85 lat rybnickiego żużla” to ciekawa ekspozycja obrazująca ROW Rybnik na przestrzeni minionych lat.

2017-04-07

W dniu 10 kwietnia 2017 roku w domu Sołtysa (Bełk, ul. Piasta 4) pobierana będzie opłata za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

2017-04-03

Już w najbliższą sobotę, tj. 8 kwietnia, w Parku Leśnym w Leszczynach odbędzie się Jarmark Wielkanocny. Na stołach królować będą potrawy wielkanocne. Przedstawicielki Kół Gospodyń Wiejskich już wybrały świąteczne dania, które przygotują dla uczestników wydarzenia – mazurki, paschy, baby drożdżowe i piaskowe, ciasteczka, serniki, szynka w galarecie, sałatki śledziowe, jajka faszerowane, pasztety i oczywiście – tradycyjnie już – cieszący się ogromnym uznaniem - żur. Będzie to prawdziwa uczta dla oczu i podniebienia.

2017-04-02

Gmina i Miasto Czerwionka-Leszczyny, wraz z pochodzącym z naszego regionu zespołem Carrantuohill, przygotowała działania w ramach nowej kampanii proekologicznej pod nazwą „Zielona Wyspa Śląsk”. Celem projektu jest troska o środowisko naturalne.

2017-02-22

„Magia sportu” to nowa akcja KS „Decor” Bełk, mająca na celu zachęcenie najmłodszych do uprawiania sportu w dowolnej formie. Stąd też wizyta przedstawicieli klubu w miejscowej szkole, gdzie dzieciom i młodzieży zaprezentowane zostały dwa filmy mające zachęcić ich do uprawiania sportu, a przede wszystkim by uzmysłowić im, że chcieć – to móc.

2017-02-06

W dniach 24-29 stycznia br. w ośrodku sportowo-szkoleniowym BTS Rekord Bielsko-Biała przebywali młodzi adepci piłki nożnej z klubów MKS MOSiR Czerwionka-Leszczyny oraz KS "Decor" Bełk. 49-osobowa grupa spędziła aktywnie czas pod opieką fizykoterapeuty Agaty Gruszczyk oraz trenerów Sławka Palucha, Radka Salamona i Leszka Szejki.

2017-02-06

Zadbaj o to, aby Twój 1 % podatku pozostał w Bełku i przekaż go stowarzyszeniu KS "Decor" Bełk. Zebrane środki zostaną przeznaczone na rozwój szkółki piłkarskiej "Gramy o zwycięstwo" działającej pod szyldem klubu sportowego. Szczegóły na plakacie.

2017-01-04

Informujemy, iż w dniu 10.01.2017r. w domu Sołtysa przy ul. Piasta 4 pobierana będzie opłata za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

2016-12-31

Okres świąteczny skłania nas do refleksji nad własnym życiem, święta są bowiem znakomitą okazją, aby pojednać się z bliźnim, spędzić więcej czasu z rodziną lub najbliższymi osobami i cieszyć się miłością innych. Powinniśmy doceniać obecność drugiego człowieka. Każdy powinien być obdarowany ciepłem i dobrym słowem. Takie jest najważniejsze przesłanie Świąt Bożego Narodzenia.

2016-12-20

Niech nadchodzące święta, pełne rodzinnego ciepła i odpoczynku, napełnią Was prawdziwą radością i pokojem... Niech będzie to dla Was chwila wytchnienia od codzienności, chwila refleksji i dobrej nowiny, która wyzwoli to, co najlepsze i da siły do podejmowania nowych zadań na cały zbliżający się nowy rok.

1 2 3 4 5 6 83 »
stowarzyszenie
stop2
partnerzy
UGiM Czerwionka-Leszczyny Zespół Szkół nr. 5 w Bełku IRG gazeta mokczerwionka ksdecorbelk
ŻKS ROW Rybnik Cris   ; gosilesia wojewodztwoslaskie rybnkcom
MOSiR Czerwionka Leszcczyny CKE Czerwionka palowicenet powiatrybnicki extraBe.
czerwionka_org starozytnosc_pl