stop belk
2017-02-06

W dniach 24-29 stycznia br. w ośrodku sportowo-szkoleniowym BTS Rekord Bielsko-Biała przebywali młodzi adepci piłki nożnej z klubów MKS MOSiR Czerwionka-Leszczyny oraz KS "Decor" Bełk. 49-osobowa grupa spędziła aktywnie czas pod opieką fizykoterapeuty Agaty Gruszczyk oraz trenerów Sławka Palucha, Radka Salamona i Leszka Szejki.

2017-02-06

Zadbaj o to, aby Twój 1 % podatku pozostał w Bełku i przekaż go stowarzyszeniu KS "Decor" Bełk. Zebrane środki zostaną przeznaczone na rozwój szkółki piłkarskiej "Gramy o zwycięstwo" działającej pod szyldem klubu sportowego. Szczegóły na plakacie.

2017-01-04

Informujemy, iż w dniu 10.01.2017r. w domu Sołtysa przy ul. Piasta 4 pobierana będzie opłata za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

2016-12-31

Okres świąteczny skłania nas do refleksji nad własnym życiem, święta są bowiem znakomitą okazją, aby pojednać się z bliźnim, spędzić więcej czasu z rodziną lub najbliższymi osobami i cieszyć się miłością innych. Powinniśmy doceniać obecność drugiego człowieka. Każdy powinien być obdarowany ciepłem i dobrym słowem. Takie jest najważniejsze przesłanie Świąt Bożego Narodzenia.

2016-12-20

Niech nadchodzące święta, pełne rodzinnego ciepła i odpoczynku, napełnią Was prawdziwą radością i pokojem... Niech będzie to dla Was chwila wytchnienia od codzienności, chwila refleksji i dobrej nowiny, która wyzwoli to, co najlepsze i da siły do podejmowania nowych zadań na cały zbliżający się nowy rok.

2016-12-14

Do Bożego Narodzenia zostało już tylko parę dni, ale gmina już na początku grudnia pięknie przystroiła się na święta. Niezwykłą zimowo-świąteczną atmosferę można poczuć już we wszystkich  dzielnicach i sołectwach. U Nas w Bełku na placu rekreacyjnym przy ośrodku zdrowia oraz przed kościołem przy ul. Głównej zaświeciły piękne choinki. Miejsce lokalizacji drzewek ustaliła nowa Rada Sołecka. Z tego miejsca prosimy o szczególną opiekę nad tymi miejscami, tak aby choinki mogły Nam dawać wiele radości na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia.

2016-12-14

1 grudnia 2016 roku mieszkańcy Bełku wybrali Sołtysa i Radę Sołecką na lata 2016-2020. Sołtysem na kolejną kadencję została ponownie Pani Jolanta Szejka.

2016-12-11

Mamy ogromną przyjemność, zaprosić Was do nowo otwartego punktu dystrybucji gadżetów klubowych, który mieści się w kwiaciarni Gardenia przy ul. Głównej 73 w Bełku. Będziecie tam mogli zakupić koszulki Polo, t-shirty, czapki, kubki, smycze oraz podkładki pod mysz.

2016-11-22

O piłce nożnej w Bełku, a co za tym idzie o miejscowym klubie sportowym, nie raz można przeczytać, usłyszeć chociażby za sprawą osiągnięć drużyny piłkarskiej, która spośród wszystkich drużyn z naszej gminy występuje w najwyższej klasie rozgrywkowej. A że sukces goni sukces, działacze bełkowskiego Klubu postawili na szereg działań zmierzających do jego dalszego rozwoju. Rzec można, że to właśnie awans drużyny z Bełku do III ligi stał się motorem napędowym do dalszych działań.

2016-11-17

Zapraszamy wszystkich chętnych do włączenia się w akcję "Posprzątajmy obejście drewnianego kościółka w Bełku". Chcesz pomóc przyjdź 19 listopada tj. sobota na godz. 10:00. Zabierz swoje grabki i miotły.

1 2 3 4 5 6 83 »
stowarzyszenie
stop2
partnerzy
UGiM Czerwionka-Leszczyny Zespół Szkół nr. 5 w Bełku IRG gazeta mokczerwionka lksdecorbelk
ŻKS ROW Rybnik Cris   ; gosilesia wojewodztwoslaskie rybnkcom
MOSiR Czerwionka Leszcczyny CKE Czerwionka palowicenet powiatrybnicki extraBe.
czerwionka_org starozytnosc_pl