Kolejne spotkanie za nami

Kolejne spotkanie za nami

Tadeusz Otremba to kolejny senior, który podzielił się z nami swoimi wspomnieniami i opowieściami na temat naszej miejscowości.

Tym razem spotkaliśmy się w sołtysówce, tj. przy ulicy Palowickiej 2, a naszym gościem był Tadeusz Otremba, który podzielił się z nami opowieściami na temat swojego rodzinnego domu (niegdyś mieścił się w nim sklep kolonialny), starego przedszkola i pobycie w bełkowskim szpitalu.

Jolanta Szejka oraz Tadeusz Otremba podczas spotkania w ramach projektu "Poznaj historię w opowieści ukrytą. Bełk widziany oczami seniorów"

Spotkania z seniorami mają na celu zebranie i poznanie wspomnień z życia starszych mieszkańców Bełku, ich ciekawostek dotyczących naszej małej ojczyzny.

Spotkania odbywają się w ramach projektu "Poznaj historię w opowieści ukrytą. Bełk widziany oczami seniorów" realizowanego w ramach Programu „UTW - Seniorzy w akcji” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Towarzystwa
Inicjatyw Twórczych „ę”.

Logotypy Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę" oraz programu "Seniorzy w akcji"

Dofinansowano ze środków programu „UTW-Seniorzy w akcji” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę"