Przedszkole bez smogu

Przedszkole bez smogu

„Przedszkole bez smogu” to najnowsza kampania Electrolux, która rozpoczęła się 11 stycznia. W ramach akcji wystartował także konkurs skierowany do przedszkoli i żłobków, w ramach którego każdy może uwolnić przedszkole od smogu, alergii, kurzu, bakterii oraz wirusów.

Dlatego aż 20 przedszkoli lub żłobków z całej Polski, które zostaną zgłoszone do akcji i następnie otrzymają największą ilość głosów wygrają dla swojej placówki najnowszej generacji i najwyższej klasy oczyszczacz powietrza Electrolux Pure A9 z filtrem antysmogowym oraz dodatkowo filtrem antybakteryjnym i antywirusowym.

Mechanizm konkursu jest bardzo prosty, a udział w nim może wziąć każdy. Wystarczy zagłosować na wybraną placówkę (każdy do akcji może także zgłosić nowe przedszkole czy żłobek). Swój głos można oddać raz dziennie.

Kampania, której towarzyszy także dedykowany przedszkolom z całej Polski konkurs, potrwa do 7 lutego.

W konkursie bierze udział nasze przedszkole - Przedszkole Bajkowy Ogród w Bełku !!!

Pomóżmy im zdobyć oczyszczacz powietrza, który eliminuje z niego smog, bakterie, kurz oraz alergeny. Głosujemy codziennie, aż do 7 lutego, poprzez stronę internetową konkursu - Przedszkole bez smogu (prosimy o wykorzystanie przeglądarki Chrome).

Źródło: Electrolux Poland Sp. z o.o.