Rajd rowerowy oraz spotkanie z podróżnikiem...

Rajd rowerowy oraz spotkanie z podróżnikiem...

Zapraszamy 29 października w ramach projektu „Rowerem przez Bełk" na Rajd Rowerowy o godz. 15.00 – start i meta „Plac Słoneczny". Odwiedzimy najciekawsze miejsca sołectwa Bełk. Rajd potrwa nie dłużej niż godzinę, dlatego zapraszamy całe rodziny do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Udział w Rajdzie Rowerowym osoby niepełnoletniej możliwy jest wyłącznie pod opieką osoby dorosłej.

Po zakończeniu rajdu odbędzie się spotkanie z Jarkiem Domańskim – podróżnikiem rowerowym, który na rowerze wyruszył z naszej gminy, m.in. do Maroka, Rosji, Norwegii. Spotkanie odbędzie się w Klubie Kultury w Bełku o godz. 16.30.
 
W ramach projektu zamontowaliśmy już dla Was osiem stojaków rowerowych, które znajdują się przy przedszkolu, ośrodku zdrowia, ogrodzie farskim, zabytkowym kościele Marii Magdaleny, wzgórzu Lukasów, poczcie, Klubie Kultury oraz na stadionie „Decor” Beł.
  
Środki na to zadanie pozyskał Klub Sportowy „Decor" Bełk wraz z Stowarzyszeniem Na Rzecz Rozwoju wsi Bełk w ramach programu DZIAŁAJ LOKALNIE X Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Filantropii w Polsce i Fundusz Lokalny „Ramża". Zadanie jest również współfinansowane ze środków otrzymanych z Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny.