To już dziesięć lat !!!

To już dziesięć lat !!!

W tym roku przypada jubileuszowa, 10, edycja turnieju piłki nożnej "Ulicówka", który tradycyjnie odbędzie się na obiekcie sportowym przy ulicy Głównej 28 w Bełku. Po raz kolejny czeka nas mnóstwo wrażeń i emocji, ale także dobrej zabawy.

Zasady turnieju są takie same jak w poprzednich edycjach. Drużyny składać się mogą maksymalnie z 10 zawodników, w tym dwóch do 15. roku życia. Dla drużyn, które w turnieju zajmą miejsca 1-3, oraz dla najlepszego strzelca, najmłodszego zawodnika, najstarszego zawodnika i najlepszego bramkarza przewidziano nagrody.

Obecnie możemy zdradzić, iż podczas turnieju zostanie rozegrany konkurs o Turbokozaka Ulicówki. Na czym będzie polegać i kto będzie mógł wziąść udział w konkursie podamy w najbliższym czasie. Niech na razie będzie to tajemnica :)

Turniej zostanie rozegrany 25 sierpnia 2019 r.

Organizatorem turnieju jest Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Bełk, które pozyskało na ten cel środki finansowe z Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny.

A dla przypomnienia informujemy, iż Stowarzyszenie z "Ulicówką" wzięło udział w kampanii społecznej "Organizacje społeczne. To działa" - pierwszej w Polsce kampanii przedstawiającej co robią organizacje i jaki to ma wpływ na życie każdego i każdej z nas. Poniżej materiał filmowy, który został nakręcony o naszym turnieju:

Materiał filmowy spowodował, że naszą "Ulicówką" zainteresowały się różne podmioty. Jednym z takich podmiotów jest PKO Bank Polski Grajmy Razem, który postanowił wesprzeć inicjatywę organizacji turnieju, między innymi poprzez przekazanie gadżetów (piłki, bidony, torby).

A tak było podczas 9 edycji "Ulicówki":